Stolní tenis v Praze

Dnes je úterý 19.03.2024

Petr Barcal - realitní makléř

Vítejte na informačním serveru o pražském stolním tenisu

Server by měl sloužit všem pražákům i návštěvníkům Prahy, kteří mají zájem o stolní tenis - pingpong. Najdete zde seznam oddílů a klubů jak registrovaných, tak rekreačních hráčů. Najdete zde, kde v okolí svého pobytu si můžete zahrát, kam si můžete zajít na turnaj, kde si můžete koupit pálku či kde najdete trenéra. Přes burzu či diskusní fórum se můžete seznámit a najít spoluhráče.

Vítězem finálového turnaje nejmladšího žactva VC CST Ďáblice se stal Vít Kasner

Překvapivým vítězem finálového turnaje TOP 16 nejmladšího žactva se stal Vít Kanser, který ve skupině prohrál s Lukášem Martinkem a posotupoil až z 2. místa, ale v semifinále vyřadil celkového vítěze VC CST Ďáblice Martina Janduse, který suverenně vyhrál všechny předchozí turnaje.